V niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021

  1. Nabożeństwa w Wielkim Poście:

W piątki : o godz. 6.30  Droga Krzyżowa, o 15.30   Różaniec, o godz. 16.00 Drogę Krzyżową a po niej  Msza Święta o 16.30.  

W niedziele :  o godz. 11.00  Droga Krzyżowa, o  11.30  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego. O godz. 16.30 nieszpory niedzielne.

  • W minioną niedzielę na pomoc dla sióstr klarysek z Elbląga zebraliśmy przed kościołem 2656 złotych 64 grosze. Siostry otrzymały już te pieniądze i serdecznie wam wszystkim dziękują i zapewniają o stałej modlitwie.
  • Przyszła niedziela to już niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Rozpoczyna się Wielki Tydzień. Na każdej Mszy będzie czytanie Męki Pańskiej i poświęcenie palm.. Już teraz zachęcamy do wcześniejszego skorzystania z sakramentu Pokuty. Spowiedź  pół godziny przed każdą Mszą i na furcie na dzwonek w wyznaczonych porach.
  • Dziękujemy 1 i 5 Róży z Roszkowa  6 i 8 Róży z Miejskiej Górki, , 49 Róży z Karolinek , mieszkańcom Karolinek, 22 i 23 Róży z Niemarzyna, 56 Róży z Dąbrowy

oraz indywidualnym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”  .

Podziękowania 

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.