Uroczystość Wszystkich Świętych 1.11.2020

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych, a o 20.30 na adorację NS i Apel Jasnogórski. Przez cały listopad można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza . Czytanie wypominek oktawalnych pół godziny przed nabożeństwem za ++, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach.

1. 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.30.

1. W przyszłą niedzielę 8 listopada po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.

1. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od  stycznia 2021 r.

1. Zapraszamy na nasza stronę internetową : klasztor-goruszki.pl.

1. Pamiętajmy o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych, zachowaniu odpowiedniej odległości i obowiązku zakrywania ust i nosa. Pokornie też prosimy o wsparcie klasztoru na bieżące utrzymanie.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.