Uroczystość Najświętszej Trójcy 30.05.2021

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy . Od wtorku 1 czerwca zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o  godz. 16.30.
  • W czwartek 3 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte w naszym sanktuarium jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00.
  • W przyszłą niedzielę 6 czerwca w naszym sanktuarium obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną. Zgodnie z tradycją zapraszamy do przygotowania czterech ołtarzy mieszkańców Karolinek, Dąbrowy i Niemarzyna. Na Mszę świętą o godzinie 12.00 i procesję zapraszamy wszystkich wiernych.
  • 24 czerwca, po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą formą życia chrześcijańskiego oraz wszystkich czcicieli św. Franciszka.

5. Msze św. o szczęśliwe żniwa będą odprawione w naszym kościele:

6 czerwca o 12.00 – dla mieszkańców Niemarzyna i Dąbrowy

27 czerwca o 9.00 – dla mieszkańców Roszkowa

• zerwca o 12.00 – dla mieszkańców Rozstępniewa i Karolinek
  • Msze św. za + Stanisława Murawę  – od mieszkańców Karolinek i Jagodni będą odprawione w naszym kościele 23 czerwca o 7.00 i 19 listopada o 18.30.
  • Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom.  Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.