Święto Chrztu Pańskiego 10.01.2021

1. Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Rozpoczyna się okres zwykły. O 30 zapraszamy na ostatnie nieszpory kolędowe, a o 20.30 na Adorację NS i Apel Jasnogórski.

1. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka.

Zapraszamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe.

1. Msza św. od gwiazdorów z Karolinek i Jagodni w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach, zakładach i zagrodach dla mieszkańców Karolinek i Jagodni oraz za ++ mieszkańców Karolinek i Jagodni, zostanie odprawiona 10 stycznia o godz. 9.00 oraz 7 lutego o godz. 9.00 natomiast Msza Św. od gwiazdorów z Niemarzyna w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach i zagrodach dla mieszkańców Niemarzyna i za ++ mieszkańców Niemarzyna zostanie odprawiona 10 stycznia o 12.00 oraz 31 stycznia o 9.00.

1. Intencje całoroczne na Msze św. zbiorowe do św. Antoniego i Franciszka na 2021 będą odczytywane na Mszach zbiorowych od 12 stycznia.

1. Zapraszamy na naszą stronę internetową : klasztor-goruszki.pl.

1. W minioną sobotę , podczas mszy św. o godz. 18.30 , na naszym przykościelnym parkingu zostały okradzione dwa samochody. Jeśli ktoś w tym czasie przypadkiem widział tam kogoś podejrzanie zachowującego się, prosimy o kontakt z miejscowa policją.

1. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021. Zachęcamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe. Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki (na drugie półrocze) Zapraszamy!

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli!