Odpust św. Antoniego 13.06.2021

1.  Dziś przeżywamy w naszym Sanktuarium  Uroczystość odpustową ku czci św. Antoniego Padewskiego. Msze święte dziś 7.00, 9.00, 10.30, o 12.00 suma odpustowa , o 17.00 oraz 18.30. Kazanie odpustowe głosi o. Salomon Duplicki z Kobylina. Na każdej mszy św. poświęcenie lilii i chleba św. Antoniego.

O godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.

• Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego

w czwartek ku czci św. Franciszka

•  Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy  na nabożeństwa czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.
  • Msze św. o szczęśliwe żniwa:

27 czerwca o 9.00 – dla mieszkańców Roszkowa

27 czerwca o 12.00 – dla mieszkańców Karolinek

4 lipca o 12.00 – dla mieszkańców Rozstępniewa

• Msza św. za + Adelę Grzybek  – od 22 Róży Matek Różańcowych z Niemarzyna, zostanie odprawiona w naszym kościele 22 sierpnia o 9.00

.

• Przed kościołem do nabycia prasa katolicka

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowania paniom za pomoc w kuchni i posprzątanie kościoła na odpust i p. Wiesławie za upieczone chlebki św. Antoniego. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.