Objawienie Pańskie 6.01.2019

1. Dziś przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. po Mszy św. o godz.9.00, zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzicami na spotkanie do klasztornego refektarza. O 16.30 zapraszamy na ostatnie nieszpory kolędowe, a o 20.30 na adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. Intencje całoroczne na Msze św. zbiorowe do św. Antoniego i Franciszka na 2019 będą odczytywane na Mszach zbiorowych od 15 stycznia. Nowe wypominki całoroczne będą odczytywane od 13 stycznia.

3. Msza św. w intencji mieszkańców Niemarzyna, o błogosławieństwo w rodzinach, domach i zagrodach oraz za ++ mieszkańców – od gwiazdorów z Niemarzyna zostanie odprawiona w naszym kościele 3 lutego o godz. 9.00

4. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2019, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki. Zapraszamy !

5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” dwutygodniowy informator klasztorny .

PODZIĘKOWANIA
Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,
wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,
niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli !