Nowy Rok 2023

1. Zapraszamy na wspólne kolędowanie – nieszpory kolędowe o 16.30, a w przyszłą niedzielę, 8 stycznia po Mszy o 17.00 kolędowanie wspólnie z chórem „Miriam” i Zespołem Śpiewaczym Góreczanki.
  2. Msza św. od Gwiazdorów w intencji mieszkańców Niemarzyna, o błogosławieństwo w domach zakładach i zagrodach oraz za ++ mieszkańców zostanie odprawiona w naszym kościele w 6 stycznia o 9.00 oraz w niedzielę 8 stycznia o 12.00.
  3. W poniedziałek 26 grudnia na KUL i WSD w Panewnikach zebraliśmy 6882,50 zł. Ze skarbonki św. Antoniego przekazaliśmy na misje na Madagaskarze 1099,25zł. Dziękujemy za ofiarność.
  4. W najbliższym tygodniu: we wtorek 3 stycznia – Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus; w piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; w niedzielę 8 stycznia – święto Chrztu Pańskiego.
    Najbliższy tydzień to także pierwszy czwartek miesiąca – po Mszy odprawimy nabożeństwo o nowe powołania, w pierwszy piątek przypada Uroczystość, a w pierwszą sobotę uczcimy NMP.
  5. Zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl
  6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

Za waszą życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym utrzymaniu kościoła i klasztoru na Goruszkach,niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Bóg zapłać!