Niedziela Świętej Rodziny 26.XII. 2021

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory kolędowe. Przed kościołem  zbiórka na KUL
  • W poniedziałek 27 grudnia przypada święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.30. na każdej mszy błogosławieństwo wina ku czci św. Jana.
  • W środę 29 stycznia swoje zakonne imieniny będzie obchodził brat Dawid Ciemiera. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  •  W piątek 31 grudnia o 16.30 zapraszamy na nabożeństwo na zakończenie roku, a po nim  o 17.00 na Mszę dziękczynną za miniony rok. O 23.00 zapraszamy na adorację NS zakończoną błogosławieństwem o północy.
  • Intencje całoroczne na Msze św. zbiorowe do św. Antoniego i Franciszka prosimy zgłaszać w zakrystii. Przygotowujemy nowe listy na 2021 rok. Będą odczytywane na Mszach zbiorowych od 12 stycznia.
  •  W przyszły czwartek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli . Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00. Podczas każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła.
  •  Msze św. od gwiazdorów z Karolinek i Jagodni,  „ w int mieszkańców Karolinek i Jagodni o zdrowie i błogosławieństwo boże w domach, zagrodach i zakładach pracy i za ++ mieszkańców” zostaną odprawione w naszym klasztorze 9 I 2022 o godz. 12.00 i 6 II  o godz. 12.00

Msze św. od gwiazdorów z Niemarzyna,  „ w int mieszkańców Niemarzyna o zdrowie i błogosławieństwo boże w domach, zagrodach i zakładach pracy i za ++ mieszkańców” zostaną odprawione w naszym klasztorze 9 I 2022 o godz. 9.00 i 23 I o godz. 9.00

• Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” z książeczką i kalendarze maryjne na 2022 rok.

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach w 2021 roku

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Szczególne podziękowania dobroczyńcom za choinki, wypieki, wędliny i wszelkie dobrodziejstwa podarowane nam na święta i za wszelką pomoc w przygotowaniach.

Radosnej i spokojnej niedzieli oraz

Błogosławionego  Roku 2022 !