Niedziela Najświetszej Trójcy 7.06.2020

Dziś przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy . Codziennie po mszy wieczornej zapraszamy na krótkie nabożeństwa czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe po mszy godz. 17.00.

2. W czwartek 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte w naszym sanktuarium jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00.

3. W sobotę 13 czerwca przypada Uroczystość odpustowa ku czci świętego Antoniego z Padwy. Msze święte w tym dniu z racji odpustu o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, o 12.00 suma odpustowa w intencji dobroczyńców naszego kościoła, klasztoru i nowicjatu , o 17.00 w intencji wszystkich dzieci i ich rodziców połączona ze specjalnym błogosławieństwem dzieci i rodziców oraz 18.30. Kazanie odpustowe wygłosi o. Norman Samsel. Po sumie odpustowej odbędzie się procesja Eucharystyczna na placu kościelnym. Podczas każdej Mszy świętej będzie poświęcenie chleba św. Antoniego oraz lilii.

4. W przyszłą niedzielę 14 czerwca w naszym sanktuarium obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną. Zgodnie z tradycją zapraszamy do przygotowania czterech ołtarzy mieszkańców Karolinek, Dąbrowy i Niemarzyna. Na Mszę świętą o godzinie 12.00 i procesję zapraszamy wszystkich wiernych. Prosimy jednocześnie o zachowanie obowiązujących zasad higieny i bezpieczeństwa.

5. Msza św. o szczęśliwe żniwa dla mieszkańców Karolinek będzie odprawiona 21 czerwca o godz. 9.00, dla mieszkańców Dąbrowy 21 czerwca o godz. 12.00, dla mieszkańców Niemarzyna 28 czerwca o godz. 9.00, dla mieszkańców Roszkowa 5 lipca o godz. 9.00, a dla mieszkańców Rozstępniewa 5 lipca o godz. 12.00.

6. Msze św. za + Zdzisława Krawczyka – od mieszkańców Karolinek będą odprawione w naszym kościele 12 lipca o 12.00, 30 listopada o 18.30 i 2 grudnia o 18.30

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.