Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022

  1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • Od niedzieli 1 maja, codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy   na nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
  • We wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu o 7.00. 9.00. 12.00 i 17.00.
  •  6 maja  przypada 80 rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ojca Euzebiusza Huchrackiego. W dniach 6 – 8 maja z tej racji, wraz z gminą Miejska Górka organizujemy kolejne Dni Euzebiańskie – obchody mające na celu uczczenie pamięci naszego kandydata na ołtarze i propagowanie jego kultu. Już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Plan Dni Euzebiańskich wywieszony jest na furcie oraz znajduje się na klasztornej stronie internetowej. W tym roku w ramach obchodów organizujemy zbiórkę ofiar na figurę ojca Euzebiusza, która w październiku, w rocznicę jego urodzin stanie na naszym przyklasztornym cmentarzu. Wszystkich wiernych , instytucje, firmy i indywidualnych ofiarodawców pokornie prosimy o wsparcie na ten cel . Zbiórka będzie przeprowadzona od piątku 6 maja do niedzieli 8 maja na wszystkich mszach. Można też będzie ofiary składać do skarbonki na furcie lub na konto klasztorne.
  • Msza św. za + Stanisława Suberę  – od mieszkańców Karolinek i Jagodni będzie odprawiona w naszym klasztorze 27 kwietnia o godz. 18.30.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za wszystkie złożone osobiście i  do skarbonki ofiary na utrzymanie klasztoru i kościoła. Niech dary Chrystusa Zmartwychwstałego i Miłosiernego przyniosą Wam pokój, radość i nadzieję, która napełni Wasze serca. Niech Bożą miłość płynąca z Krzyża i pustego grobu będzie waszym udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.