Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • W środę 14 kwietnia przypada święto Chrztu Polski. W tym dniu  swoje zakonne imieniny obchodzi o. Maksym Kopiec. Msza św. w int. solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30.
  • Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka

• Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy Różaniec święty. W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne .
  • Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość i pomoc w utrzymaniu klasztoru, składamy serdeczne Bóg zapłać.  Niech dary Chrystusa Zmartwychwstałego i Miłosiernego przyniosą Wam pokój, radość i nadzieję, która napełni Wasze serca. Niech Bożą miłość płynąca z Krzyża i pustego grobu będzie waszym udziałem.