IV tydzień zwykły 3.02.2020

Poniedziałek, 3.02.2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (3)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (3)
7.00 Za + Marka Suchorę (3)
18.30 Za + Michała Murawę – od pracowników OPES i GOBARTO DZICZYZNA Karolinki.
18.30 Za + Michała Murawę – od firmy Giżewskich.

Wtorek, 4.02. 2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (4)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (4)
7.00 Za + Marka Suchorę (4)
18.30 Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa, 5.02. 2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (5)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (5)
7.00 Za + Marka Suchorę (5)
18.30 Za + Pelagię Staśkiewicz
18.30 Za + Michała Murawę – od firmy Giżewskich.
18.30 Za + Helenę Langner – od Zdzisławy.

Czwartek, 6.02. 2020 r.
7.00 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego
o. Euzebiusza Huchrackiego.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (6)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (6)
7.00 Za + Marka Suchorę (6)
18.30 Zbiorowa do św. Franciszka.

Piątek, 7.02.2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (7)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (7)
7.00 Za + Marka Suchorę (7)
18.30 Za ++ Czesława, Agrypinę Gandeckich, Henryka, Jarosława Tatarek, Jana, Marię Krysiak, Marka Wajera.
18.30 Za + Michała Murawę – od rodziny Szymankiewiczów i Kasperczaków.
Sobota, 8.02.2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (8)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (8)
7.00 Za + Marka Suchorę (8)
18.30 Za ++ Eleonorę, Feliksa Murawów, Urszulę Murawę i wnuka Michała.
18.30 Za + Jadwigę Łysikowską – od rodziny Łagódków i Matuszaków.
18.30 Za ++ Michała Murawę i Urszulę Murawę – od Jarosława z rodziną.

Niedziela, 9.02.2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (9)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (9)
7.00 Za + Marka Suchorę (9)
7.00 Za ++ Zdzisława Skrzypczaka w 9 roczn. śmierci ++ z rodziny, Józefa, Agnieszkę, Annę, Leona Skrzypczaków oraz + Artura Pedryca.
9.00 Za + Józefa Łakomego w 1 roczn. śmierci, żonę Martę i córkę Beatę.
9.00 Za + Tadeusza Wróblewskiego – od rodziny Strugałów.
9.00 Za żywych i ++ mieszkańców Karolinek i Jagodni oraz o Boże błogosławieństwo w domach, zagrodach i zakładach mieszkańców Karolinek i Jagodni.
12.00 Za + Jana w 5 roczn. śmierci, Annę Juskowiaków, Krystynę, Józefa Kędziów, Barbarę Kiałkę, Stefanię, Wacława Starzec
12.00 Za ++ Jakuba, Andrzeja, Aleksandra Pieprzyków.
17.00 Za ++ Halinę Kaniewską, Irenę, Stanisława, Janusza, Bogdana i Janinę Chełchowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00 Za + Zdzisławę Szolc – od cioci Włodzi z córką i zięciem z Sarnowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *