IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne.
  2. Przypominamy – w piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Porządek nabożeństw w te dni będzie następujący: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; a popołudniu o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00 Droga Krzyżowa i o godz. 16.30 Msza św. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.
  3. Gorzkie Żale, odprawiane będą w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
    z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.
  4. Dziękujemy Różom Różańcowym za ofiarę na kwiaty:
    – Pierwszej Róży z Miejskiej Górki (6),
    – Róży z Karolinek,
    – Pierwszej Róży Matek z Niemarzyna (22),
    – Drugiej Róży Matek z Niemarzyna (23),
    – Pierwszej Róży z Roszkowa,
    – Drugiej Róży Matek z Roszkowa
    – Trzeciej Róży Matek z Roszkowa
  5. Parkowanie samochodów – DZIĘKUJĘ, jesteście kochani, w zeszłą niedzielę nie było nic zablokowane, był bezpieczny przejazd w stronę na Karolinki…
  6. Ekstremalna Droga Krzyżowa – zapraszamy:
    – Rawicka EDK organizowana przez parafię farną w Rawiczu wyruszy z kościoła w piątek 24 marca br. po Mszy Św. o godz. 2000 br. Trasa liczy 33 km i prowadzi przez: Szymanowo, Słupię Kapitulną, Niemarzyn, Miejską Górkę, Zakrzewo, Żołędnica, Łaszczyn do Rawicza. Zapisy przez Internet na adres: w.prostak@interia.pl.
    – EDK Grupa Jerycha Maryjnego wyruszy 31 marca z Dubina po Mszy św. o 18.30 wkościół św. Mikołaja w kierunku Kobylina – Sanktuarium Matki Bożej przy Żłóbku. Trasa liczy 40 km. Zapisy przez stronę www.edk.org.pl wybierając odpowiednią trasę lub pod nr telefonu 663 155 952.
  7. Przed kościołem do nabycie Przewodnik Katolicki oraz Informator klasztorny z krótkim słowem o. Jeremiasza o Niedzieli Laetare i św. Józefie… Zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl

Dziękujemy za Waszą obecność…, za życzliwość, ofiarność,
 Niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Szczęść Boże…!