IV niedziela wielkanocna 3.05.2020

1. Codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na krótkie nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe po mszy św. o godz. 17.00.

2. Z racji na przyjęte wcześniej intencje mszalne na poniedziałek 4 maja, msze św. będą tego dnia o 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00.

3. 6 maja, w środę swoje imieniny zakonne obchodzi o. Filip Kahlert. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30.

4. 6 maja także przypada kolejna rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ojca Euzebiusza Huchrackiego. Msze św. o rychłą beatyfikację o. Euzebiusza Huchrackiego będą odprawione : 6 maja o godz. 18.30, 7 maja o godz. 7.00 i 10 maja o godz. 12.00 Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem Sługi Bożego i pielęgnowania kultu o. Euzebiusza, świadka wiary i męczennika z Dachau.

5. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl.

Za wspólną modlitwę – szczególnie o deszcz, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!