IV niedziela Adwentu 20.12.2020

1. Jutro spowiedź do godz.19.00.We wtorek i środę od 6.00 -20.00. W Wigilię spowiedź od 6.00 do 16.00.Pasterka o północy.W święta Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w niedzielę.  Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne, a w święta o 16.30 na nieszpory kolędowe.

1. W drugie święto, w sobotę 26 grudnia zbiórka przed kościołem na KUL

1. W czwartek 31 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za miniony rok. O 16.30 nabożeństwo dziękczynne za miniony rok. O 23.00 Zapraszamy wszystkich pragnących przywitać Nowy Rok z Chrystusem, na adorację NS do północy.

1. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021,
    a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki.( na drugie półrocze)

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” dwutygodniowy informator klasztorny oraz opłatki.

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnych i spokojnych Świąt!