III niedziela zwykła

III NIEDZIELA ZWYKŁA 22.01.2023 r.

1. Bożego błogosławieństwa życzymy zacnym Babciom, z racji wczorajszego święta, a dziś szczególnie pamiętajmy o naszych Dzidkach.
  2. Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne. W najbliższym tygodniu we wtorek Wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek wspominamy świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, a w sobotę św. Tomasza z Akwinu. Korzystajmy z orędownictwa świętych patronów.
  3. Dnia 31 stycznia jubileusz 25 rocznicy profesji uroczystej przeżywać będzie
    br. Ewaryst Kwaśniewski.  Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji w przyszłą niedzielę, 29 stycznia na godzinę 12.00.
  4. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023. Msze zbiorowe: we wtorki przez wstawiennictwo św. Antoniego a w czwartki – przez wstawiennictwo św. Franciszka.  Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki na drugie półrocze.
  5. Powoli powstaje posąg – figura o. Euzebiusza Huchrackiego. Już jest gotowy gliniany model. Czeka nas zrobienie formy, odlew…. Staramy się wszystko przygotować na maj – na Dni Euzebiańskie.
  6. Zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl
  7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator z intencjami na następne dwa tygodnie, oraz krótkim wstępem o. Jeremiasza OFM.

Podziękowania Dziękujemy za Waszą obecność…, za życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym utrzymaniu kościoła i klasztoru
na Goruszkach, za dary na stół i słodkości…
Niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Bóg zapłać!