III niedziela zwykła 24.01.2021

1. Dzisiejsza niedziela czyli III zwykła została ustanowiona przez papieża Franciszka Niedzielą Słowa Bożego. Pragniemy oddać szczególną cześć Słowu Bożemu i podkreślić znaczenie Jego głoszenia w świecie oraz ważność codziennej lektury i modlitwy Pismem Świętym. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • W poniedziałek przypada święto Nawrócenia św. Pawła.
  • Msz św. gregoriańska  za + Helenę Lorenc – od koleżanek, przyjaciół i znajomych, zostanie odprawiona w naszym kościele we wrześniu 2021, codziennie o godz 7.00.
  • Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl
  • W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021. Wolne intencje są jeszcze tylko w dni powszednie. Zachęcamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe.  Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki (na drugie półrocze) Zapraszamy!
  • Przed kościołem jest do nabycia „Przewodnik Katolicki”  .

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, ofiary na utrzymanie klasztoru i

wszechstronną pomoc i życzliwość, niech Pan Wam obficie błogosławi.

Bóg Wam zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli !