III niedziela wielkanocna 26.04.2020

1. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty i do przyjęcia komunii wynagradzającej NSPJ

2. W piątek 1 maja wspominamy św. Józefa Rzemieślnika, Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 9.00 i 18.30

3. Od piątku 1 maja, codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na krótkie nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe po mszy św. o godz. 17.00.

4. W sobotę 2 maja przypada w tym roku Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu o 7.00 17.00 i 18.30.
Intencje mszalne przyjęte na poniedziałek 4 maja będą odprawione w tym
dniu. Msze św. w poniedziałek 4 maja będą o 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00.

5. 6 maja przypada kolejna rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ojca Euzebiusza Huchrackiego. Z racji na pandemię w tym roku nie organizujemy IV DNI EUZEBIAŃSKICH. Będą natomiast odprawione jak co roku Msze św. o rychłą beatyfikację o. Euzebiusza Huchrackiego : 6 maja o godz. 18.30, 7 maja o godz. 7.00 i 10 maja o godz. 12.00 Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem Sługi Bożego i pielęgnowania kultu o. Euzebiusza, świadka wiary i męczennika z Dachau.

6. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl.

7. Na furcie do nabycia informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę – szczególnie o deszcz, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!