III niedziela Wielkanocna 1.05.2022

1. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  •  Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy  na nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
  • We wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu o 7.00. 9.00. 12.00 i 17.00.
  •  6 maja  przypada 80 rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ojca Euzebiusza Huchrackiego. W dniach 6 – 8 maja z tej racji, wraz z gminą Miejska Górka organizujemy kolejne Dni Euzebiańskie – obchody mające na celu uczczenie pamięci naszego kandydata na ołtarze i propagowanie jego kultu. Już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Plan Dni Euzebiańskich wywieszony jest na furcie oraz znajduje się na klasztornej stronie internetowej. W szczególny sposób zapraszamy wszystkich na na grilla w klasztornym ogrodzie w sobotę po mszy św. o 18.30 oraz na koncert chórów w niedzielę o 14.00 a po nim na poczęstunek w klasztornym ogrodzie. W tym roku w ramach obchodów organizujemy zbiórkę ofiar na figurę ojca Euzebiusza, która w październiku, w rocznicę jego urodzin stanie na naszym przyklasztornym cmentarzu. Wszystkich wiernych , instytucje, firmy i indywidualnych ofiarodawców pokornie prosimy o wsparcie na ten cel . Zbiórka będzie przeprowadzona od piątku 6 maja do niedzieli 8 maja na wszystkich mszach. Można też będzie ofiary składać do skarbonki na furcie lub na konto klasztorne.

Za wspólną modlitwę i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie klasztoru i kościoła. Zachęcamy już teraz do modlitwy za wstawiennictwem naszego Sługi Bożego o. Euzebiusza. Spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.