III niedziela Adwentu 15.12.2019

1. Dziś przeżywamy w naszym kościele niedzielę powołaniową. Gościmy u nas o. Euzebiusza z Centrum Powołaniowego „ Trzej Towarzysze” z Chorzowa, który głosi dziś Słowo Boże oraz brata Rocha z Panewnik . Po Mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar na nasze seminarium w Panewnikach O 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Msze św. roratnie w tygodniu codziennie o godz. 7.00.

3. Zachęcamy do jak najwcześniejszego skorzystania ze spowiedzi świątecznej. Spowiedź w naszym kościele pół godziny przed Mszą .Całodzienna spowiedź w kościele rozpocznie się od soboty 21 grudnia: sobota(21.12), niedziela(22.12), poniedziałek(23.12) – od 6.00 – 20.00, w Wigilię od 6.00 do 16.00. Prosimy bardzo nie odkładać spowiedzi na ostatnie godziny.

4. W zeszłą niedzielę na pomoc Kościołowi na wschodzie zebraliśmy przed kościołem 1737 zł 50 groszy. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2020, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki.

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i opłatki wigilijne.

7. Zmarł + Michał Murawa z Karolinek. Pogrzeb we wtorek o 11.00. dziś i jutro po wieczornych mszach odmówimy różaniec za + Michała.

PODZIĘKOWANIA
Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,
wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,
niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!
Radosnej i spokojnej niedzieli oraz

Radosnego oczekiwania na Narodziny Zbawiciela!