III niedziela Adwentu 13.12.2020

1. O 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Msze św. roratnie w tygodniu codziennie o godz. 7.00.

1. Zachęcamy do jak najwcześniejszego skorzystania ze spowiedzi świątecznej. Spowiedź w naszym kościele pół godziny przed Mszą .Całodzienna spowiedź w kościele rozpocznie się od poniedziałku 21 grudnia: poniedziałek(21.12) – od 6.00 – 19.00, wtorek i środa (22.12 i 23.12) – od 6.00 – 20.00, w Wigilię od 6.00 do 16.00. Prosimy bardzo nie odkładać spowiedzi na ostatnie godziny.

1. W zeszłą niedzielę na pomoc Kościołowi na wschodzie zebraliśmy przed kościołem  1808 złotych. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Msze św. za + Mariannę Grzeskowiak – od sąsiadów i mieszkańców Niemarzyna , będą odprawione w naszym kościele 22 lutego i 14 kwietnia

o godz. 18.30.

1. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki (na drugie półrocze).

1. Przypominamy o nadal ograniczonej liczbie wiernych mogących uczestniczyć w nabożeństwach w naszym kościele: kościół i krypta po 25 osób, w korytarzu i kaplicy 9 osób.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i opłatki wigilijne

( dostępne też w tygodniu na furcie i w zakrystii).

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli oraz

Radosnego oczekiwania na Narodziny Zbawiciela!