II niedziela zwykła 19.01.2020

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka.
Zachęcamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe.

3. W sobotę przypada święto Nawrócenia św. Pawła.
Przyszła niedziela czyli III niedziela zwykła została ustanowiona przez papieża Franciszka Niedzielą Słowa Bożego. Tego dnia pragniemy oddać szczególną cześć Słowu Bożemu i podkreślić znaczenie Jego głoszenia w świecie oraz ważność codziennej lektury i modlitwy Pismem Świętym.

4. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2020. Od 6 stycznia, na każdą mszę św. przyjmujemy bezwzględnie tylko dwie intencje. Wyjątek stanowią msze św. żniwne i dożynkowe. Zachęcamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe. Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki (na drugie półrocze) Zapraszamy!

5. Msza św. od gwiazdorów z Karolinek i Jagodni, zostanie odprawiona jeszcze
9 lutego o godz.9.00, natomiast Msza Św. od gwiazdorów z Niemarzyna zostanie odprawiona 26 stycznia o 9.00 oraz 16 lutego o 9.00.

6. Msze św. za + Urszulę Murawę – od mieszkańców Karolinek i Jagodni, zostaną odprawione w naszym kościele 6 lipca, 5 sierpnia i 5 grudnia o godz. 18.30

7. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny.

PODZIĘKOWANIA

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,
wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli !