II niedziela Wielkiego Postu 13.03.2022

1.  O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 6.30 i16.00. O  godz. 16.30 Msza św .W piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.
  • Gorzkie żale w naszym kościele w  niedzielę o godz. 11.30. O 11.00   Droga krzyżowa, a bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża Św.
  • W sobotę 19 marca przypada, Uroczystość św. Józefa Oblubieńca. W tym dniu swoje zakonne imieniny obchodzi ojciec Józef Czura. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30.
  • W piątek 1 kwietnia  z rawickiej fary wyruszy Ekstermalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się mszą św. o godz 20.00. szczegóły na stronie internetowej www.edk.org.pl
  • Przed kościołem można nabyć prasę katolicką i informator klasztorny.

Wszystkim dziękujemy za modlitwę, życzliwość i wszelką pomoc.

Szczególne podziękowania  indywidualnym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.