II Niedziela Wielkanocna

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA
16.04.2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela MIŁOSIERDZIA. O godzinie 16.30 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, na które bardzo serdecznie zapraszamy. ‘’…w tym dniu otwarte są wszystkie upusty Boże, poprzez które płyną łaski, niech się nie lęka zbliżyć do Mnie żadna dusza’’ (Dz.699)
  2. W Poniedziałek Wielkanocny przed kościołem na Katolicki Uniwersytet Lubelski i na nasze seminarium w Panewnikach zebraliśmy 1681,01zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
    we wtorek ku czci św. Antoniego;
    w czwartek ku czci św. Franciszka;
  4. Codziennie o godzinie 18.00 modlimy się Różaniec święty a w poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.
  5. W dniach 6 i 7 maja, w kolejną rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego o. Euzebiusza Huchrackiego, wraz z gminą Miejska Górka organizujemy Dni Euzebiańskie – obchody mające na celu uczczenie pamięci naszego kandydata na ołtarze i propagowanie jego kultu. Już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Prosimy o modlitwę w intencji: o dobre zorganizowania całej uroczystości.

Podziękowania…

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość…; za troskę o klasztor, kościół gospodarstwo i o naszą wspólnotę braterską składamy serdeczne Bóg zapłać. Na czas świętowania MIŁOSIERDZIA BOŻEGO niech dobry Bóg obdarzy nas otwartością serca na JEGO DARY i pomoże stawać się apostołami tegoż MIŁOSIERDZIA. Szczęść Boże na cały rozpoczynający się tydzień.