II niedziela wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 28.04.2019

1. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i do przyjęcia komunii wynagradzającej NSPJ

3. W środę 1 maja wspominamy św. Józefa Rzemieślnika, Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 9.00 i 18.30

4. Od środy 1 maja, codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

5. W piatek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu o 7.00. 9.00. 12.00 i 17.00.

6. 1 maja Ośrodek Kultury w M. Górce organizuje jak co roku imprezę „Na sportowo z Janem Pawłem II”. Zgłoszenia przyjmowane będą 1 maja od 12 -13.30 w biurze imprezy, na stadionie. Serdecznie zapraszają.

7. 6 maja, w przyszły poniedziałek swoje imieniny zakonne obchodzi o Filip Kahlert. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. 6 maja także przypada kolejna rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ojca Euzebiusza Huchrackiego. Z teju racji wspólnie z gminą Miejska Górka organizujemy od 4 do 6 maja III DNI EUZEBIAŃSKIE. Szczególnie zapraszamy wszystkich wiernych, w tych dniach na konferencję o o. Euzebiuszu o Mszę św. o rychłą beatyfikację naszego ojca męczennika, nabożeństwo przy pomniku i przy krzyżu, gdzie w przyszłości powstanie plac o. Euzebiusza. Szczegóły są podane na plakatach i stronach internetowych gminy i klasztoru.

9. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę – szczególnie o deszcz, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!