II niedziela po Bożym Narodzeniu

1. O 16.30 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
  • W czwartek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00. Podczas każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła.
  • Intencje całoroczne na Msze św. zbiorowe do św. Antoniego i Franciszka na 2022 będą odczytywane na Mszach zbiorowych od 11 stycznia. Nowe wypominki całoroczne będą odczytywane od 9 stycznia.
  •  Msze św. od gwiazdorów z Karolinek i Jagodni, zostaną odprawione w naszym klasztorze 9 I  o godz. 12.00 i 6 II  o godz. 12.00

Msze św. od gwiazdorów z Niemarzyna, zostaną odprawione w naszym klasztorze  9 I  o godz. 9.00 i 23 I o godz. 9.00

• Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” dwutygodniowy informator klasztorny i kalendarz maryjny.

Za waszą  życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli oraz

Szczęśliwego Nowego Roku!