II niedziela po Bożym Narodzeniu 3 I 2021

1. O 16.30 zapraszamy na nieszpory kolędowe, a na adorację NS i Apel Jasnogórski zapraszamy 10 stycznia o 20.30.

1. W środę, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte o godzinie 00, 9.00, 12.00, 17.00. Podczas każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła.

1. Intencje całoroczne na Msze św. zbiorowe do św. Antoniego i Franciszka na 2021 będą odczytywane na Mszach zbiorowych od 12 stycznia. Nowe wypominki całoroczne będą odczytywane od 10 stycznia.

1. Msza św. od gwiazdorów z Karolinek i Jagodni w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach, zakładach i zagrodach dla mieszkańców Karolinek i Jagodni oraz za ++ mieszkańców Karolinek i Jagodni, zostanie odprawiona 10 stycznia o godz. 9.00 oraz 7 lutego o godz. 9.00 natomiast Msza Św. od gwiazdorów z Niemarzyna  w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach i zagrodach dla mieszkańców Niemarzyna i za ++ mieszkańców Niemarzyna zostanie odprawiona 10 stycznia o 12.00 oraz 31 stycznia o 9.00.

1. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy jeszcze intencje mszalne na rok 2021. Zachęcamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe . Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki ( na drugie półrocze) Zapraszamy !

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” dwutygodniowy informator klasztorny.

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli !