II Niedziela Adwentu

• Dzisiejsza składka przeznaczona jest na ogrzewanie, dziękujemy za każdy dar na ten cel.
  • O 16.30 nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszamy.
  • Przed kościołem wspólnota Jerycho Maryjne rozprowadza kalendarze.
  • Msze św. roratnie w naszym kościele są odprawiane w tygodniu codziennie o godz. 7.00.
  • We wtorek wspominamy św. Mikołaja – w kościele parafialnym w Miejskiej Górce można zyskać odpust.
  • W czwartek, 8 grudnia, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.30.
  • Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą oraz na furcie na dzwonek od 9:00 do12:00 i od 14:00 do 17:00. Całodzienna spowiedź świąteczna w naszym kościele rozpocznie się od wtorku 20 grudnia.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i gazetka, opłatki wigilijne (dostępne też w tygodniu na furcie i w zakrystii).

Za waszą obecność, życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc
w codziennym utrzymaniu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus, nasz Pan, obficie wam błogosławi.

Radosnego i owocnego dalszego czuwania adwentowego!