I niedziela Adwentu 29.11.2020

1. Dziś o 30 zapraszamy  na nieszpory niedzielne. Na każdej Mszy św. poświęcenie opłatków.

1. Msze św. roratnie w naszym kościele, są odprawiane w tygodniu codziennie o godz. 7.00.

1. Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą oraz na furcie na dzwonek. spowiedź  świąteczna w kościele rozpocznie się od poniedziałku 21 grudnia.

1. Zapraszamy na naszą stronę internetową : klasztor-goruszki.pl

1. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od  stycznia 2021 r.

1. Przypominamy ,że w naszym kościele może przebywać maksymalnie 25 osób, w krypcie 25 osób i w korytarzu i kaplicy Matki Bożej 9 osób. Prosimy o równomierne zajmowanie miejsc w całym kościele.

Z racji na trudną sytuację pandemiczną pokornie prosimy o wsparcie klasztoru na bieżące utrzymanie.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i opłatki wigilijne ( dostępne też w tygodniu na furcie i w zakrystii).

Za waszą, życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym życiu i utrzymaniu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnego i owocnego czuwania adwentowego!