I niedziela Adwentu

27 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

• Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne. Na każdej Mszy św. jest poświęcenie opłatków.
  • Msze św. roratnie w naszym kościele, są odprawiane w tygodniu codziennie o godz. 7.00.
  • Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed każdą Mszą oraz na furcie na dzwonek od 9:00-12:00 i od 14:00-17:00.  Spowiedź świąteczna w kościele rozpocznie się od wtorku – 20 grudnia.
  • Za tydzień kolekta przeznaczona będzie w całości na ogrzewanie kościoła i klasztoru, dziękujemy za zrozumienie. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl jest tam obok różnych informacji i ogłoszeń umieszczony (w zakładce kontakt) nr konta, gdzie można także złożyć taką ofiarę z dopiskiem: „na ogrzewanie”
  • Przed kościołem za tydzień wspólnota Jerycho Maryjne będzie rozprowadzać kalendarze na Nowy Rok. To dzieło Ewangelizacji możemy wesprzeć zakupując taki kalendarz.
  • Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od stycznia 2023 r.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, a opłatki będą wystawione na balaskach w kościele – ofiara dobrowolna. W tygodniu opłatki dostępne będą na furcie i w zakrystii).

Za waszą, życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym życiu i utrzymaniu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnego i owocnego czuwania adwentowego!