I niedziela Adwentu 1.12.2019

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne, a o 20.30 na adorację NS i Apel Jasnogórski. Na każdej Mszy św. poświęcenie opłatków.

2. Msze św. roratnie w naszym kościele, są odprawiane w tygodniu codziennie o godz. 7.00.

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek, o godz. 18.30, ku czci św. Antoniego;
w czwartek, o godz. 18.30, ku czci św. Franciszka.
Zachęcamy do zamawiania intencji na te Msze św.

4. Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą oraz na furcie na dzwonek. spowiedź świąteczna w kościele rozpocznie się od soboty 21 grudnia.

5. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.klasztor-goruszki.pl

6. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2020, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki. Zachęcamy do korzystania z Daru Eucharystii.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i opłatki wigilijne ( dostępne też w tygodniu na furcie i w zakrystii).

PODZIĘKOWANIA
Za waszą, życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,
niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!
Radosnego i owocnego czuwania adwentowego!