VI niedziela zwykła 14.02.2021

1. O godz. 16.30zapraszamy na nieszpory.
  • Zapraszamy  jak zawsze na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek, o godz. 18.30, ku czci św. Antoniego;

w czwartek, o godz. 18.30, ku czci św. Franciszka.

• W środę przypada Popielec. Rozpoczynamy 40-stodniowy okres zwany Wielkim Postem, poprzez który przygotowujemy się do przeżywania Świąt Wielkanocnych. W tym dniu obowiązuje ścisły post. Zgodnie ze zwyczajem na Mszach św. sprawowanych w naszym klasztorze  o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.30 będzie miało miejsce poświęcenie i posypanie głów popiołem – na znak pokuty i umartwienia.
  • We wszystkie piątki w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W te dni porządek nabożeństw jest następujący: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00  Droga Krzyżowa, a o  godz. 16.30 Msza św. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.
  • Serdecznie zapraszamy do udziału w Gorzkich żalach, które są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa.

Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

• Msze św. za + Marię Suberę zostaną odprawione w naszym kościele:

30 czerwca o 18.30 – od 49 Róży z Karolinek

1 września i 6 października o 18.30 – od mieszkańców Karolinek i  Jagodni.

• Zapraszamy na naszą stronę www.klasztor-goruszki.pl
  • Przed kościołem można nabyć prasę katolicką.

Bardzo serdecznie dziękujemy za waszą modlitwę, za życzliwość i wszelką pomoc.

Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy !